Hosté už odešli

Dělám to normálně, psát verše z písniček do nadpisů… a kteréhopak interpreta poslední dobou poslouchám? No ano, Karle…

No, okolnosti dnešního blognutí jsou rozverné. Výpadek mysql na webzdarma je jen pihou na kráse ve srovnání s emigrací mých Windows XP z disku s kalhotama na půl žerdi. Za což si můžu sám. Tak vehementně jsem se včera snažil smazat jeden soubor, abych mohl nainstalovat novější verzi programu, až se mi to (po dvou hodinách a přes dos) povedlo. A nenajel net. Holt jsem byl za svoji snahu po zásluze potrestán/odměněn.

Po telefonátu s radkem jsem vyloučil chybu sítě… a začal si brousit zuby na xp kill'em all. A největší blbost, kterou jsem mohl udělat, byl pokus o obnovu. Ai kdysi psala, že to vesele praktikuje, tak proč bych to nezkusil… JÁ VŮL!!! Postupně jsem vrátil stav pc až na prvního května a díky tomu naprosto ztratil přehled o tom, co z od té doby nahraných souborů se smazalo, co přesunulo, co bylo nahrazeno prázdnými složkami. Přínos ke spuštění netu samozřejmě žádný. Popřesouvané filmy, složky s mp3ojkama… veselé. Celý den nastavované visual-stylesdeviantart.com v tahu… no, škoda mluvit.

Na déčku složka „./_zaloha/“ a už to jelo. Vše jsem si připravil na dnešek, kdy jsem po přihopkání domů zformátoval céčko, natáhl na něj xp a při čekání na jeho nahrátí se mi také podařilo ustlat si na třech židlích, co tu u pc mám a také na pár minut usnout. Příjemné… ípéčka k síti už mám v hlavě (konečně), největším problémem tedy bylo nastavení zvukovky :) Ale bedýnky zvučí, kryl zpívá… první instalace: apache, druhá instalace mysql, nakouknutí na net. A už to jelo… winamp, icq, kodeky, firefox, místo outlooku thunderbird (ať jsem stylovej), další serepetičky… teď už jen word, homesite, nastavit ftp v total commanderu, nainstalovat avg… a co mě vytočilo do ruda: při „zázračném“ obnovení systému mi bylo korektně odstraněno nero 6302. Vážně moc děkuju, bille. Na tlačítko Obnovit už nikdy nekliknu.

A byl večer. Teď je noc. Před chvílí si sirence postesknu, že už je to v hajzlu, že už to nestihnu… a taky nestihnu :) Dnes jsem se na jakékoli opakování vykašlal, ale právě proto do sebe před chvílí nalil kafe, abych zvládl alespoň pár z 25 otázek do ČJ, ze kterých budu zítra tasen. Abych alespoň něco věděl… všichni, co teprve budete maturovat (já vim, je to daleko), tak si ze mě vemte ponaučení, jak se to dělat opravdu nemá! ;)

To bude dobrý, to bude dobrý… hehe ;)

PS: „Rádi bychom Vás informovali, že vzhledem ke vstupu do EU a k očekávanému přechodu na jednotnou evropskou měnu EURO se od 1.5.2004 poloha při souloži, která je všeobecně známá jako 69, mění na 1,725.“ via řetězka.

před 17 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.