Krásný pozdně letní den

:music: Incubus – Anna Moly

Dnes bylo opravdu krásně. Takový ten chladný slunečný den, kdy se člověk kochá sytě modrou oblohou, ovzduším bez mlžného oparu, zralými červenými jablky na nízké jabloni,… a od devíti ráno do devíti večer sedí u komplu a pracuje. V pět jsem se na to již chtěl vybodnout, zavolal jsem tedy djovi, jestli by nevyjel na kole do lesů, ale očividně jsem ho probral ze spánku, flákače jednoho. Samotnému se mi nikam nechtělo, a tak na nakouknutí do přírody ani nedošlo.

:music: Red Hot Chili Peppers – Snow (Hey Oh)

Tak jako jsme se v sobotu večer ožírali v hospodě ve čtyřech lidech z čiré nudy, tak jsme včera přibrali vojtu, abychom se s ním rozloučili před jeho odletem do anglie. Opět zápas fotbalové reprezentace, opět vítězství, opět docela zábava… i když minule to byla větší jízda. Cestou zpátky sem tam srnka, a hlavně můj a djův bodrý zpěv ze zadních sedadel. Vojta nám pak pochcal okrasný kámen a doma prý provedl jiné nechuťárny, ale s tím se musí počítat.

V úterý jsem byl na otočku v praze. Málem doslova na otočku, neboť učitel se nedostavil na své konzultačky. Já vůl mu dopředu nenapsal, tak se na to asi vybodl, semestr ještě není… ale vše dobře dopadlo, po hodině došel a já si BP lehce domluvil. To téma je sice takové divné, a moc bych toho o něm asi nevyprodukoval, ale také se mi nechce zkoušet štěstí s původním návrhem u jiných učitelů. Zasraná vysoká škola. Alespoň že hágen dostal kolej.

:music: Bomfunk MC'S – Freestyler

:music: Röyksopp – What else is there

Moc se toho tento týden nestalo… jen utíkají poslední volné dny.

:music: Sto zvířat – Pochyby

:music: Madonna – Hung up (2ka cherry edit)

Samá hudba, co? Konečně jsem si dal tu práci a integroval do blogu novou ikonku, poctivě šlohnutou od hágena, který ji podobným účelům také používá. To bylo dnes asi to nejzajímavější. A teď už jdu spát.

před 14 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.