První zasněžené pondělí

Líbilo se mi roztahovat ráno žaluzie a kochat se údolím pod bílým sněhem. Nebyla to panenská pokrývka, ale bylo pod nulou a sníh netál. Chvilku jsem koukal, zdali z okna neuvidím naše sněhobílé kočky, ale buď tam nikde nelozily, nebo prostě opravdu nebyly vidět ;)

Ranního mrazu jsem si užil záhy při venčení kima a pak už následoval několikahodinový KOPR, který se mi podařilo rozbít až po obědě. To jsem se konečně pustil do pokračování v prezentaci na středu a vydrželo mi to až do půl sedmé. Sedmdesát slajdů, ale ještě jich hafo přidám :) To bude jízda. Většina jich jen obsahuje obrázky, je to takový rozsáhlý komix o programech vyvíjených firmou CA, Inc.

Večer jsem se sbalil a vyrazil do mrazu na autobus. Byla tma, cesty prázdné, jediné auto nejelo. Čekal jsem na zastávce, zkoumal stopy ve sněhu, všude bylo ticho a klid, nic se nepohnulo. Jen za zády slabý šum řeky a z vesnice nějaký vzdálený zvuk. Nádhera. Opuštěný uprostřed opuštěné vesnice. Pak tradiční hukot blížícího se autobusu, jehož řidič mě snad zaregistroval až na poslední chvíli a já nastoupil jako první cestující. A tak jsme se jen my dva a rozklepaný bus líně vlekli na jih k ivonce…

před 13 roky | Ze života | 0 komentářů

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.