RLA10 700869 METRE

To není moje nová přezdívka, ale nápis na černém kabelu vedoucí skrze rám okna do pokoje. Je brutální :) Vést takové drátisko místo obyčejné telefonní dvojlinky, to je jiná legrace. Půl dne jsme jej s tátou montovali k podbití střechy, přivrtávali objímky… parabola – pořád říkám parabola, ale představ si konzervu rio máre a víš, jak to vypadá – je přimontovaná, drát sveden k počítači. Dnes se radek stavil, bláhově jsem se koukal po jeho rukou, zda nedrží nějaký tištěný obvod, ale přijel si jen pro kabel, síťovky mu dovezou zítra, stejně jako zítra by měl být připojen vysílač. Dva týdny pak o mně ve škole neuslyší :) (kecám…)

Mezi řečí se zeptal, zda mi někdo nevolal. Prý dal moje číslo svému „obchodnímu příteli“, který byl naprosto neskonale nadšen mým webem pro radkův obchod a který by po něčem takovém také toužil. Jeho kamarád se mi ale neozval, tak mi napsal jeho číslo a zítra se mu ozvu. A třeba bude práce… třeba budou peníze. Potřebuji kartu do foťáku (kolem 3000 káčé) a tajným snem je nabouchaný notebook, který by se mi na školu určitě hodil. Na ten mám sice dost času, ale peněz to bude jako želez.

Sliboval jsem si, jak se budu celou neděli učit. Ráno jsem nanosil dřevo. Po obědě serfoval a sháněl si info o fakultách. Pak přišel táta z práce a zavelel k připevnění antény a drátu. Nečekal jsem, že to zabere tolik času… no a náhle je šest nebo kolik, v televizi seriál Everwood, kterého jsem si všiml v ukázkách a mírně (opravdu hodně mírně) mě zaujal… co by sis vybrala ty? Seriál, o kterém nevíš, zda je to ptákovina, nebo učení? Já si vybral seriál, roztomilou ptákovinu…

Mates mi donesl S.W.A.T, ale jsem na pochybách, zda si ho pouštět. Protože zítra se mi rozhoduje o známce v degině a němině. Ale zase jsme spal od jedenácti do desíti… asi si zítra přivstanu ;)

Občas mi ale z mého počínání vzhledem k učení běhá mráz po zádech? Jak se budu proboha učit na maturu, když nejsem schopný tři měsíce před ní otevřít sešit??? Z čistého nebe to nepřijde. MOTOjuneau se jde dívat na s.w.a.t _ 19:50

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 18 roky

Já chci vidět S.W.A.T!!

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

ani se ti nedivim :) je to akcnarna, ale nasmal jsem se u ni dost a duveryhodny to taky je. ale kdy se ja mam sakra ucit?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.