Sportovní den na mém bývalém gymplu

Výlet do školy jsem na tento den už měsíc plánoval. Spíše si jen řekl, že dnes přijedu. A tak se i stalo. Dj svézt odmítl, do školy jezdí na svém nablýskaném novém kole. Stejně jsem na něj nakonec narazil v šatně a pokecal tam s ním, zatímco ostatní studenti mířili do svých tříd na pětiminutové resumé dne, ale já na škole vážně neměl co dělat. Lísteček se školou, na kterou jsem se dostal, odevzdám v kanclu, stavím se pro školní fotky z maturit, zástupce i ředitel se mnou prohodí pár slov o úspěchu/neúspěchu u zkoušet a hotovo.

Přesto směřuji do červeného patra, kde má kabinet třídní. Je v kabinetu sám, ostatní třídní udělují (resp jeho parťák v kabinetu) pokyny svým třídám. Chvíli si povídáme a nakonec oba společně odejdeme na hřiště za školou. Tam se dávám do řeči i s jinými profesory… na můj styl až moc drsně odvázaně, za což mě tam češtinářka vydrbe ve vlasech :) Tuším, že se jí nelíbila moje poznámka, že mi VUTko přijde moc těžký, proto tam nejdu. Ta nepřipouští, aby bylo něco nad moje síly.

Potom už jen usedám na lavičku nad hřištěm (přírodní tribuny), vytahuji foťák a fotím… v komentářích tvrdím, že se urodily tři stovky fotek, ale to bych lhal. Po stažení z karty se jich vyklubalo necelých dvě stě. Kdyby mi nedošly druhé baterky za ten den, tak bych nafotil i zbylých sto dvacet. Holt nepoštěstilo se.

A jak mě znáš, tak jediné, co jsem fotil, byly holky, po nich dívky, občas nějaká kočka, pak kobry, písničky, kotrče atd atd… a k tomu jedna profesorka (ano, tolikrát zmiňovaná nová angličtinářka). Nic jiného jsem nefotil. Jen holky. Polonahé sportující holky. Plesknu se přes ruce, nebo o tom budu psát až do rána ;)

Btw, dávám dohromady nový dizajn, vizuální kostru už mám a jen ladím takové ty prkotinky jako umístění různých prvků. Vau, mráz mi přejel po zádech, když jsem si jej teď reloudl. Miluju, když miluju dizajn. Mám radost do něj potom psát :) Koukám na něj a hned mě napadlo, jak překlenout jeden dizajnérský oříšek… no, fotošop je off, snad si to zapomatuji. Nepovím, ti kdy ho nahodím, ale do konce týdne snad ano.

Jaké mám vůbec plány? V pátek díza, v sobotu díza pod širým nebem. Zatím nejsem pevně rozhodnut, ale asi bych měl využívat všechny šance k vytržení ze stereotypu. I kdyby mi na obou akcích skíňata měla naklepat kokos, jsem ochotný to riskovat. Se zábavou je to zde totiž zoufalé. Člověk aby už i ve dne spal.

Pés: v tento okamžik není dostupná db, nejede tím pádem jednak celý web, druhak nemohu tento texxt uložit do db. Nechávám tedy firefoxa minimalizovaného a uložím ho ráno. Snad

Pés: prozvonil bych zpátky, ale z vybitého mobilu těžko :(

před 17 roky | Ze života | 3 komentáře

Komentáře

1 | Hughhh | před 17 roky

nevim co se deje, ale docela se divim, ze tu nejsou zadyn komentare, je to u tebe, june, nezvyk ;)

reagovat

2 | pif | před 17 roky | www.pifik.com

jo no sem nemel k tomu co napsat :)))

reagovat

3 | juneau | před 17 roky

kazdopadne mimo bylo mysql chvili i dnes. je to podezrele. ale nez abych patral ve foru, tak jdu jist, jsem hladovy po vecerni prochazce :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.