Tak málo mám krve...

Co na tom. Jdu nasrat pár lidí…

Podezřele se mi dnes nechtělo z postele… budík jsem přeřídil na pozdější čas a spal dál. Venku hluboko pod nulou, u čaje a vánočky si s mámou dole čtu v novinách. Proč bych si nemohl zkazit den už ráno, že?

Pak už pouze s čajem probudím počítač a bez většího otálení se pustím do RS2. Co jsem dnes vůbec pokořil? Rss textů, komentářů, šablona rss… to bylo tak nějak na rozjezd, nenáročná zábava.

V plánu jsem měl ovšem integraci fotoalba do administrace. A to byl teprve náraz… v současné verzi systému má fotoalbum i fórum vlastní administrace, vlastní index soubory… chtěl jsem to integrovat do jednoho. Veselé… jenže tady bych to stejně nikomu nevysvětlil. Hodina procházení scriptů a hledání všech odkazů, ve kterých byla nutná úprava adresy, dodělávání formulářů, nové css, nové report kódy (ano, administrátor má přehled naprosto o všem, co v administraci kdy který uživatel udělá), rozšíření víceuživatelského systému o právo k fotoalbu, překopání scriptů na víceuživatelské prostředí a u toho jsem asi skončil. Dál už nemám nervy… třeští mi hlava, koukám do prázdna. Tohle nebylo programování, tohle bylo mučení.

„Zpitá jako vždycky, rozbíjíš skleničky…“

„I'm feeling so confused…“… i když confused je možná zmatení a ne znechucení. Disgusted… whatever.

Strávím večer a noc s ivkou, probouzení a kousek odpoledne… ve tři musím být doma, sestra chce auto, aby mohla vyrazit na prkno. Hm. Holt se podřídím.

Konečně jeden večer strávený jinak než s monitorem.

Bee mi už asi nevysvětlí, proč si myslí, že jsem debil, takže přestanu reloadovat index a půjdu od pc.

Tady by bylo tak krásně…

před 17 roky | Ze života | 5 komentářů

Komentáře

1 | lední brtník | před 17 roky

na stránce vo tobě nefunguje odkaz http://psibouda.webpark.cz/ . prosím prosím, hoď tam funkční link

reagovat

2 | Lukyn.cz | před 17 roky | sweb.cz/skladiste.postrehu

June, včera jsem tu nebyl, tak mi bylo divný, proč jdeš někoho nasrat. :) Ale po skouknutí komentářů z minulého spotu, je mi vše jasný. Joja a bee nechápu. Ty jejich kecy… Asi nevědi, že si to tady píšeš (hlavně) pro sebe a že jejich klávesnice má klávesu Delete, kterou si můžou vymazat tvoji URL. Já ty Tvoje zápisky naprosto chápu. Vim, že chceš zachytit každej den. A když se několik dní děje pořád skoro to samý, tak co máš psát, když chceš psát? Do dnešního dne mě nenapadlo, že píšeš furt to samý, jak řekl jojo a bee. Přijde mi to přirozený a proto Tě budu číst dál… Tak zdar a zase napiš! ;)

reagovat

3 | juneau @ | před 17 roky | reality-show.net

ledni brtnik: pomalu jsem uz zapomnel, ze tu stranku tady taky mam. ty odkazy tam jsou nahodne, nemam s nimi nic spolecneho :) Tak jsem tam dal jiny, kdyz ti tak chybel :)

lukyn: nj, budu psat dal :) pro nespokojence mam pochopeni, ale to je tak vse. vic me to nepoznamena :) Bylo by fajn psat o necem zajimavem, ale vymyslet si nechci. takze tak.

reagovat

4 | daya @ | před 17 roky

Zírám jako blázen

Ahoy june, nebyla jsem tady nějakou dobu a nestačím se divit, takže píšu až teď, protože mi to prostě nedá. Mám hrozně ráda tvůj styl psaní, se kterým dokážeš z úplně obyčejných každodenních věcí udělat báječné počtení, upozornit na něco, čeho si člověk jinak třeba nevšimne. jsi upřímný, píšeš o tom, co opravdu znáš, protože je to tvůj život. A život je prostě takový…někdy prostě JE každý den stejný. jasně, že se měníš, asi by bylo dost divný zůstat takový jako ve třeťáku na gymplu celý život, že. A když jsi mi jednu dobu lezl na nervy, tak jsem prostě nějakou dobu nečetla, to už je můj problém, přece ti nebudu mluvit do toho, jak máš žít a co si máš myslet. Že se k tomu vracím a píšu sem…nevím, asi nutná potřeba zase jednou ti napsat, že to tu mám ráda.

reagovat

5 | juneau @ | před 17 roky | reality-show.net

dekuju. opravdu.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.