Tohle špatně dopadne

Jasně, jsem rád, že mám bezdrát. Můžu si vyhledávat cokoli celý den a kdykoli, platit budu stejnou částku. Je to také rychlé připojení.

Ale to také znamená, že už třetí den sedím za monitorem. Vyjma chvil, kdy jsem ve škole, kdy jím a kdy spím, jsem zde pořád. Alespoň že ještě jím… a tuhle kratochvíli do budoucna nehodlám škrtat ze svého denního playlistu :) Jsem zlej, když jsme hladovej…

Den… stál za něco? No, nikdo mě nezmlátil, nikdo mě neseřval, nikomu jsem nic neudělal, neslyšel jsem o žádné vraždě, studánka nevyschla… takže docela pozitivní žití. Jen ta zima jako v psírni mě docela štve. Pak mě ani to blomcání po odpoledním městě nebaví… kdyby bylo lépe, někam bych zalezl a četl si. Takhle jsem prostě musel jít s klukama na šipky. Neměl jsem to dělat :) Asi jsem vypadl z formy.

Na nádru čekala verča s evčou, zůstal jsem s nimi a pak už jen s evou… dlouho jsme si nepovídali, nějak se po škole i ve škole míjíme. Vyprávěla mi zajímavý příběh a položila mi související otázku… slíbil jsem, že ji položím lidem → pooh.cz, kde stále ještě existuje můj účet, takže se koukni tam. Diskuze pod blogpostem je mírně zajímavá a já mám z psaní průběžných odpovědí opět sklon k bezdiakritickému psaní. Jak mě nebaví dopisovat háčky a čárky…

Nacvičování nástupu maturantů, zkoušení gaudeamu… škola nic moc. Koloval seznam profesorů, ať si je rozebereme na maturantskou volenku. Nikam jsem se aktivně nehrnul, a nakonec souhlasil s jednou profesorkou, kterou mi přidělili. Jeden valčík ještě zvládnu. Doufejme.

Úplně kašlu na skolu… zítra píšeme na slovíčka, ty se zvládnu naučit ještě večer, protože ze středečního (včerejšího) stressového školního šprtání mi toho v hlavě dost zůstalo. Die Brühe je tuším divadlo nebo jeviště. Snad… ale abych si udělal úkol do matiky nebo deginy, kouknul na češtinu… kdepak :) A příští týden, poslední týden pololetí, bude ještě horší než ty předchozí… protože to už jsou uzavřené známky, nikdo už nezkouší, takže nám vypjaté chvíle skončily a všichni profesoři se na nás tedy po lednovém zvolnění (věř tomu :) ) vrhnou jak na kus masa. To se budu muset začít učit.

Nějak jsem přestal poslouchat svoji zimní hudbu, o které jsem se zde dříve rozepisoval. Ve winampu si nevybírám, hraje co hraje… a je mi to jedno. Já serfuji, já neposlouchám. K večeru přijel radek, aby mi vyměnil síťovku za lepší, ale ta lepší/rychlejší sice našla síť, ale odmítala mít cokoli společného s internetem. Tedy smůla :) Ta původní si vesele trčí z desky dál a spolehlivě funguje. Bylo to někdy včera po desáté, koukal jsem na dc, jak se stahuje soubor, a rychlost se začla dělit dvěma… až spadla na nulu. Kouknu na monitor připojení a koukám na údaj not connected to network… to nebylo hezké. Síť nenajela, šel jsem spát. Připojím se ráno. Síť nenajela. To jsem již radkovi napsal, on sám to nevěděl. A tak si dal ráno vycházku k vysílači, aby tam zmáčkl jeden čudlík a zase se vrátil. Je to hustey kopec :)

Hůh… koukám na dc a rychlost začala padat stejným způsobem jako včera. Až jsem se lekl, a ona začala stejným tempem narůstat. Fajn.

Dál už na srdci asi nic nemám. Přeju fajn večer.

před 17 roky | Ze života | 4 komentáře

Komentáře

1 | lucinka | před 17 roky

jojo… zkoušení, buď rád, že už máš všechno za sebou :-) mně ještě zítra čeká matika :-(
btw. německy jeviště je „Bühne“, ale to jen tak pro upřesnění :-)

reagovat

2 | juneau | před 17 roky

hm :) bühne… ani jsem nad tim nepremyslel. Ale vedel jsem, ze ty budes prvni, kdo me opravi, pokud to napisu blbe :)

reagovat

3 | lucinka | před 17 roky

hm… no jo no… školní deformace :-)

reagovat

4 | juneau | před 17 roky

v noci jsem se na slovicka vykaslal, rano je prelitl, a po prestavce se zuzkou jsem do hlavy nic dostat nemohl… a presto jsem to napsal bez chyby. doufam… tak fajn :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.