Welcome to my world, she said

Poslouchám 3 Doors Down. Chtěl jsem se učit němčinu, ale nějak… to nechávám plavat k ránu. Před odchodem do školy si na to něco přes hoďku ještě najdu. Tak jako tak to luxusně poseru… musím přece nějak demonstrovat svoji současně všelijakou náladu. I když, poslední půl hodinu mě přes icq zaměstnává ivonka, míša a jakub, kterému co chvíli vyhrožuju, ať se přijde porvat. Prý to vyřešíme zítra u zlatého stromu. Místo rány pěstí dvojitý rum. To mě tedy po několika anabázích u ježka a na hotelu asi nerozhází :)

Nevýhodu to má ale tu, že po každé napsané větě se snažím mačkat Alt+S pro odeslání zprávy :)

Nu což… pár vtipných vět od každého v této konferenci a koukám na svět trochu růžověji. Vždyť by mi stačilo jen to, že jakub kouká na SuperStar :)

jakub 10:02 PM: ty jsi taky ale pitomej, maro ;)… no já mu ty koule zítra utrhnu!

Ondra přijel k osmé či kdy, vybalil si věci, na chodbě se scukl s kamarádkou a teď už je v jedné hospě poblíž. Já toho counter-strika snad budu hrát sám. Už aby ten hágen dorazil, pokud to má dnes vůbec v plánu.

Ach jo

Od půl deváté ráno prakticky jen sedím na prdeli. Ve vlaku, v mhd, na koleji, na koleji, na koleji, na koleji. Moc jsem toho nenachodil. A to jsem se ještě mořil s mikrovlnkou, kterou si sestra vezla na kolej. 15,6 kilo kvalitních gramů… + cestovka, noťas, bágl… dostat se do/z vlaku, sranda největší, hodinová cesta spojem 177 na jižák, hodinová cesta zpátky. Ve dvě konečně na koleji. Jídlo, sprcha, práce… až do večera. Celou tu dobu tady nikdo nebyl, takže mi to lehce lezlo na mozek. Teď už je to fajn, ale opět tu nikdo není :)

Nebudu jen tak zbytečně tlachat, musím si najít nějakou konstruktivní činnost.

před 15 roky | Myšlenky | 2 komentáře

Komentáře

1 | jakub | před 15 roky

no já mu ty koule zítra utrhnu! A pak, že to nebude kulervoucí, kolego barone ;-).

reagovat

2 | jakub | před 15 roky

S napětím očekávám report…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.