Zase jednou píšu

Poslední dobou na to opravdu nemám čas. Ve čtvrtek instalace systému, napsal jsem pár slov. V pátek celý den jen v html@php@mysql ohledně webu pro wwwesnici. A dnes bych se k tomu také nebyl dostal nebýt toho, že se mi včera nepodařilo odeslat text, takže mám takové mírné výčitky, neboť už opravdu dlouho mlčím. Prapodivné

K večeru sis možná všimla nádherně rozhozeného webu. Celé wz.cz bylo mimo, apgrejdovali stroje, a také se mi podařilo zjistit, že zvedli velikost databáze na 5 mega, což mě jen těší. Pořád mě přepadal strach a obavy, co budu dělat, až zaplním svoje 2 mega. Vážně mi to dělalo vrásky :)

Hm, fajn, za pět hodin vstávám… přijede starosta a pořádně proplánujeme ten web. Mám z toho blbý pocit, protože skoro nic z původní struktury už nemůžu použít, je mi k ničemu v systému, který chci vybudovat. Aby ho mohli řídit internetu neznalí lidé… aby byl zabezpečený… aby byl skvělý :) Jen ten systém práv, co kdo bude moci a co nebude, na ten jsem hrdej. Jenže jen ten jsem budoval celý dnešek. Snad půjdou ostatní sekce rychleji. Musel bych se do toho zakousnout, mám na to týden… ten nejtěžší týden současné školy. To nemůže být uzávěrka o týden později? Měl bych na to celé prázdniny! A stejně se hodnocení uzavírá na konci února, takže budu web upravovat ještě v průběhu soutěže, ale nemůžu vědět, kdy si porota zasedne právě k tomu mému.

Čtyři hodiny v noci…

Před pěti hodinami jsem s mírou a djem divoce sáňkoval :) Je tu strašný hafo sněhu, dnes už trochu ulehlého a zmrzlého… a to to fičelo :) Na sáňkách jsme projeli snad půlku zdejšího okolí. Ale v noci. V měsíčním světle. Uprostřed lesa. Jen jsme tam půl hodiny stáli a vyprávěli si, co nás kdy v jakém hororu nejvíce vystrašilo. A pak jsme zase popojeli o kus dál a kecali o něčem jiném. Domů jsem přišel za dvě hodiny :) Kolem půlnoci. A od té doby se piplám s webem…

Zítra se musím učit, učit a učit… jinak ve škole chcípnu. A přitom na učení nemám čas. Ten web je mi důležitější. Nebo není? Sám nevím.

Jdu spát. MOTOjuneau chce spát _ 04:00

před 18 roky | Ze života | 2 komentáře

Komentáře

1 | Ikeri | před 18 roky | ikeri.wz.cz

Mno de o to jestli ti de o kariéru nebo maturu ;)

reagovat

2 | juneau | před 18 roky

hm, to je taky zajimava otazka :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.