Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Junova reality-show

Žili jsme a museli jsme přemýšlet, jak budeme žít.

Další den. Nic víc.

Od včerejška minimální změna v pohledu na svět. Možná od rána do večera, ale teď, s blogem před očima… to opět všechni vidím jinak. Proč píšu, když se mi nechce? Jen dělám cokoli, abyc…

(To už bylo kdysi dávno, nestojí to za to číst)

| Ze života | 9 komentářů

Komentáře (9)

 • maggie

  To rozhodnutí padne, ať chceš, nebo ne. Můžu Ti z vlastní zkušenosti říct, teda jestli jsem to pochopila, že lidé stejného věku nejsou nám „zdámesestaršími“ ideálními partnery. Pro příklad nemusíš jít daleko…:) Třeba ke mně:). Jo a jinak mi můžeš odepsat na mail!!! Až budeš chtít:) Drž se! Já zítra jdu na vražednou zkoušku. Asi nedám. Takže mráz kam se podíváš…

 • mája+

  To je u nezkušených holek normální jev. Soudě podle sebe, musíš to ještě chvíli vydržet, než se dočkáš aktivity z druhý strany. Nebo si najít jinou, víc světem protřelou. Trochu tolerance. Co má být, to bude,…:-)

 • juneau

  maggie> mejly… drive jsem jich psal stovky, ted nepisu zadne. snad si vzpomenu (to je ten hlavni problem).
  maja> trpelivost neni moje silna stranka. ja… radeji nebudu nic nic dodavat.

  dobrou lidi, konecne se jdu ucit.

 • mája+

  To ti chválím. Maturita za dveřmi, ale není to tak hrozný, jak všichni tvrdí a jak se to na první pohled zdá.
  Sladký sny!!

 • Chloe

  A co bych dodala ja, viditelne mladsi?:) Je to hloupost. Holky se deli na smele a nesmele a ja… JA bych zacinala, kdyz bych vedela, ze ten kluk je v prvni rade KAMARAD. A pak teprve milenec… That's all folks;)

 • juneau

  chloe> i s mluvenim?

 • řetěza

  človíčku, to máš těžký.. já třeba sem hrozně stydlivá, nesmělá. a na svýho kluka (ano, už asi tak 14 dní sem zadaná) možná působim sobecky, když se nechávám hladit, laskat, upoutávám na sebe jeho pozornost (ale taky na něj mluvim). beru všechno pro sebe a moc mu toho neoplácim, i když vim že bych měla. tak hrozně mi chyběla láska a někdo kdo by mi ji dal, že teď chamtivě škubu každej její kousíček a jsem k nevydržení, když jsem bez něj, sama.
  mluvení.. mi někdy přijde zbytečný. ono to je i blbý když dlouho meleš nějaký kraviny a přitom chceš vlastně pusou dělat něco úplně jinýho. a když to pak uděláš, je kolem podivný ticho :o)
  jestli na tebe nepromluví nikdy jako první, zkus otestovat, jak dlouho jí to vydrží, jestli na to ještě máš nervy (ale předpokládám že situace bude složitější). když se na chvíli oddálíš, budeš jí moc chybět, věř mi. a pokud ne.. je to jasný.

 • juneau

  lidi, dekuju vam za vasi ucast, ale uz bych to tu vazne nechtel rozebirat. Predstavte si, ze by zuzka tuhle stranku nejakym (nepredstavitelnym) zpusobem objevila. To by se ji asi <i>nelibilo</i>…

 • juneau

  ts… ani jako webmaster tohodle webu nevim, jaky tagy mam v komentarich povoleny??? boze 🙂

Připojte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.