Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Junova reality-show

Žili jsme a museli jsme přemýšlet, jak budeme žít.

Frčím na Windows 7

… a není to vůbec marný. Subjektivně jsou proti Vistám mnohem rychlejší a startují krásně svižně, ale to se na disku sotva ohřály. Až tam budou dva roky zavalený bordelem…

Koupil jsem si totiž půl terový disk do noťasu a s ním přišla nutnost čisté instalace. Ze školní MSDN Akademie jsem si stáhl legální ISO a už to jelo. Vše jsem potřeboval odladit za víkend, abych mohl ode dneška nerušeně pracovat a ne instalovat potřebné programy. I tak bylo všechno jinak.

V sobotu jsme vyrazili do haly na skvoš v šesti lidech. Těšil jsem se jak malej kluk, jak se protáhnu a zničím. A ty trubky nás při rezervaci zapsaly na příští sobotu… a prý že se máme příště sami dívat, kam nás zapisují. Za tuhle omluvu je Tom poslal rovnou do hajzlu 🙂

V neděli se vrátil ivončin táta z Kuby s litry doutníků a několika rumy, do toho děda slavil narozeniny, večer se šlo fandit na hokej… bylo veselo. Se slivovicí.

Ale teď už jdu spát, dnešek byl pracovně vojebovej den. Dopoledne jsem jen taxikařil, a když jsem pak celý natěšený sedl ke klávesnici, došlo pár mejlů, nějaký ten skype, dodělávky na již zaplacených projektech, chyba tady, problém tamhle… od jednoho k druhému, až tu sedím ve čtvrt na čtyři, jedl jsem naposledy před sedmi hodinami a spát se mi nijak extra nechce.

Kdypak zítra asi tak vstanu…

| Ze života | 4 komentáře

Komentáře (4)

Připojte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.