Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Junova reality-show

Žili jsme a museli jsme přemýšlet, jak budeme žít.

Lepší šukat hrbatou, než jít házet lopatou

Schody jsou skoro hotové, v neděli jsme usadili poslední. A já dostal za úkol před schodištěm ještě vykopat na šířku schodů a délku 120 cm půl metru hlubokou díru – tam navalím kamení a na to štěrk. Bude to jen provizorní řešení, až se vybuduje příjezdová cesta a položí na ni dlažba, tak se dodělá dlažba i ke schodům.

No, a tuhle díru jsem šel kopat včera … a nějak mě to zmáhalo. Jako by bylo znát, že jsem spal méně než jsem zvyklý. Malouš byl po očkování a přes den měl spavou, ale večer se jí nechtělo spát a probouzela se, a nakonec někdy po půlnoci regulérně na hodinu vstávala, kdy my šli teprve spát … starala se o ni ivonka, a já bych očividně usnul i kdyby se nám vedle ložnice naboural kamion s činelama. Ale spal jsem slabých pět hodin, a celý den byl zdechlý, no a s lopatou se to pak projevilo okamžitě. Ale vykopáno … bylo k sedmé, kolem domu jsem se ploužil jako zombie, a na závěr jsem omyl a očistil pár křemenů, co jsem vykopal a dával stranou. Poslouží jako dekorace, a nebo bude mít Bára časem drahokamy na hraní.

Naši dnes odlétají na dovolenou, budu jim tedy jezdit zalévat zahrádku a krmit kocoura. Bude pěkně, možná sem tam pojedu na kole, večerní projížďka … jaj! Ale teď do práce … po dlouhé době se mi toho sešlo fakt hodně a dva týdny teď budu mít dost napjatý. 

| Ze života | 0 komentářů

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Připojte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.