Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci

Junova reality-show

Žili jsme a museli jsme přemýšlet, jak budeme žít.

Nákaza

Týden začal pozitivně. Ač smířen s tím, že mechanik naše auto nezvládl opravit, a odjel na hory, tak mi v pondělí před obědem pípla sms „Auto je hotový, celkem 4900 Kč“. Ha? No a nakonec to bylo tak, že na hory měl jet stejně až od úterka, a i to nakonec z různých důvodů odložili … a ještě se mi omlouval, že to trvalo tak dlouho. Záhada nepasujících homokinetických kloubů vyřešena zjištěním, že máme na naší 1.9 naftě poloosy z 1.6 benzínu … na které samozřejmě žádné „homoklouby na naftu“ neseděly. No a pak už to bylo snadné. Kroutil hlavou, ale už se s tím setkal – škodovka x let vyrábí nějaké auto, a dává do něj palivové čerpadlo Bosch, pak na dva měsíce přepne na čerpadlo od jiné firmy, a zase se vrátí k Bosch. A za deset let pak automaticky objednává Bosch čerpadlo, a ono naprosto nepochopitelně nepasuje … oba homokinetické klouby nové, můžou nakroutit dalších tři sta tisíc.

Leitmotivem týdne se staly Bářiny neštovice, které úspěšně chytla od kamarádek ze školky, kde to nyní frčí, a maminky jsou spokojené, že je budou mít odbyté v zimě, a ne někdy v létě (nesmí se s nimi na sluníčko, tuším). Takže tu bují čilý obchod s nošenými infekčními tričky a legínami, aby se to co nejvíc posichrovalo. Pupínků moc nemá, 10-20, tak je otázka, zda to bude stačit na to, aby to chytl i Adam, který věčně fňuká, že je chce taky … když se Báře kvůli nim klade takové pozornosti.

A do toho se ivka v pondělí cítí mizerně, rýma, pokašlávání, druhý den skřehotání a ztráta hlasu, no a ve středu či kdy už se antigen pochlapil a má ho tam! Omikron. Na nějaké izolování jsme nehráli, to už by bylo prd platné, a stejně v rámci rodiny nereálné. Já pořád doufal, že mě moje očkování podrží, ale několikadenní nálož  od ženy byla už asi moc, a včera večer jsem padl do postele a KO, na teploměru 37, ale pocitově brutál horečka, pálící nosohltan. Horečnatá noc, sny úplně na palici, ve tři jsem se celkem bezdůvodně probral, pokud to tedy nebylo kvůli té poušti v puse a krku, nos plnej, hlava dunící … i šestej budík mě pak vzbudil, ale naznal jsem, že fakt není důvod se v takovém stavu plazit k pc. Přes den jsem to nyní trochu rozchodil, ale hlava mě bolí / hučí, rýma … no mizérie. Včera antigen nic, tak uvidím dnes večer.

Aspoň že je před námi víkend …

| Ze života | 0 komentářů

Komentáře (0)

Zatím žádný komentář.

Připojte váš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.